Головне про CAME

Гідний вибір автоматики

Поддержка дилеров и покупателей автоматики для ворот, шлагбаумов, парковок, турникетов и автоматики контроля доступа

Гідний вибір автоматики

Сьогодні знову і знову тисячі фахівців в галузі автоматики для воріт, шлагбаумів і паркування відповідають на запитання про вибір марки автоматики: "Звичайно ж CAME!", оскільки коли вони встановлюють автоматику, вони впевнені, що кожний привід, кожний елемент автоматичної системи надійний і безпечний, має по справжньому тривалі строки експлуатації.

І нехай ця впевненість передається і Вам, тому, для кого весь дружний колектив CAME пріцював над виробництвом автоматики CAME, для кого фахівці - монтажники в усьому світі встановлюють, обслуговують складні та прості автоматичні системи - для Вас, наш шановний користувач.

Ви можете бути впевнені у кваліфікації фахівців CAME, Ви можете бути впевнені в надійності та безпеці автоматики для воріт, шлагбаумів і систем паркування CAME, і це не рекламне гасло, за нами більше 30 років досвіду відпрацьовування технологій, ретельного відбору та виховання колективу, досвід виробництва та монтажу устаткування, досвід побудови серйозних партнерських стосунків з монтажниками та дилерами в усьому світі.

Сьогодні автоматика CAME готова увійти у Ваш дім, як друг, як надійна система, що зробить Ваш побут трохи більш комфортним, або Ваш бізнес - трохи більш процвітаючим. Ми раді, що зможемо бути Вам корисні!

Разом з Came!

Сьогодні CAME пропонує найкращу комбінацію ціни і якості, постійно обновлюваний модельний ряд, традиційна надійність автоматики, а також відмінний клієнтський сервіс – ось ті якості, які роблять CAME незаперечним лідером українського ринку, що пропонує: автоматичні ворота, автоматичні шлагбауми, двері, забори.

Просування продукції в Україні будується компанією через велику дилерську мережу, що охоплює всю величезну територію країни. Свою роботу із клієнтами (дилерами) CAME будує на основі принципу партнерського бізнесу, згідно з яким вона не обмежує свої відносини із клієнтом тільки поставками готової продукції та комплектуючих. Компанія прагне сама оперативно вирішувати частину проблем дилерів на місцях, розуміючи, що просування продукції під маркою CAME у регіонах стає загальним успіхом.

Сьогодні CAME зацікавлена в розвитку дилерської мережі по всіх регіонах Україні. Станьте дилером CAME!