Головне про CAME

Гідний вибір автоматики

Сьогодні знову і знову тисячі фахівців - установників автоматики для воріт, шлагбаумів і паркувань відповідають на запитання про вибір марки автоматики: "Звичайно ж CAME!", оскільки коли вони встановлюють автоматику, вони впевнені, що кожний привід, кожний елемент автоматичної системи надійний і безпечний, має посправжньому тривалі строки експлуатації.

І нехай ця впевненість передається та Вам, тому, для кого весь дружний колектив CAME трудився над виробництвом автоматики CAME, для кого фахівці монтажники в усьому світі встановлюють, обслуговують складні та прості автоматичні системи - для Вас, наш шановний користувач.

Ви можете бути впевнені у кваліфікації фахівців CAME, Ви можете бути впевнені в надійності та безпеці автоматики для воріт, шлагбаумів і паркувань CAME, і це не рекламне гасло, за нами більше 30 років досвіду відпрацьовування технологій, ретельного відбору та виховання колективу, досвід виробництва та монтажу устаткування, досвід побудови серйозних партнерських стосунків з монтажниками та дилерами в усьому світі.

Сьогодні автоматика CAME готова увійти у Ваш дім, як друг, як надійна система, що зробить Ваш побут трохи більш комфортним, або Ваш бізнес - трохи більш процвітаючим. Ми раді, що зможемо бути Вам корисні!

Разом з Came!

Сьогодні CAME пропонує найкращу комбінацію ціни і якості, постійно обновлюваний модельний ряд, традиційна надійність автоматики, а також відмінний клієнтський сервіс – ось ті якості, які роблять CAME незаперечним лідером російського ринку, що пропонує: автоматичні ворота, автоматичні шлагбауми, двері, забори.

Просування продукції в Росії будується компанією через велику дилерську мережу, що охоплює всю величезну територію країни. Свою роботу із клієнтами (дилерами) CAME будує на основі принципу партнерського бізнесу, згідно з яким вона не обмежує свої відносини із клієнтом тільки поставками готової продукції та комплектуючих. Компанія прагне сама оперативно вирішувати частину проблем дилерів на місцях, розуміючи, що просування продукції під маркою CAME у регіонах стає загальним успіхом.

Сьогодні CAME зацікавлена в розвитку дилерської мережі по всіх регіонах Росії. Станьте дилером CAME!


CAME Україна вітає Вас!
Залиште ваш e-mail і отримайте корисну інформацію по продукції CAME
Якщо ви
  • Виробник воріт
  • Монтажник воріт
  • Системний інтегратор
  • Спеціаліст з систем безпеки
Натисніть сюди
Якщо ви
  • Шукаєте для власних потреб ворота, шлагбаум, домофон, паркувальну систему, боллард, систему контролю доступу та інше

Натисніть сюди
Не цікаво