Автоматика для відкотних воріт

Приводи для відкотних воріт малих, середніх і великих розмірів з вагою стулки від 300 кг до 3500 кг.

Автоматика для відкотних воріт

Автоматика для відкотних воріт

Автоматика для відкотних воріт CAME - це сучасне, технологічне устаткування для автоматичного управління воротами. Основними елементами комплекту є: електромеханічний привід, блок управління та системи доступу: радіобрелок, кодова клавіатура, зчитувач карт та інші елементи контролю доступу, що дозволяють відкривати та закривати ворота. Автоматичні відкотні ворота найбільш часто використовуєюься на промислових об'єктах, однак, останнім часом, завдяки впровадженню сучасних воротних систем, відкотні автоматичні ворота CAME знаходять все більше застосування на різних за призначенням об'єктах.

Bx-243

Download PDF
Bx-243

від 300кг
Bx-243 - комплект автоматики для відкотних воріт, розроблений для використання переважно на житлових об'єктах. Привід оснащений вбудованими акумуляторами та 24В моторами в стильному корпусі.

» Відкрити

Bx

Download PDF
Bx

400 - 600 - 800кг
Bx – серія автоматики відкотних воріт, що задовольняє широкому спектру вимог, що виставляються до роботи та безпеки устаткування. Модельний ряд представлений версіями, що працюють від ~230В та 24В і призначеними для різних секторів

» Відкрити

By-3500T

Download PDF
By-3500T

від 3500кг
Рішення для відкотних воріт дуже великих розмірів. Сучасна електроніка та потужний двигун гарантують абсолютну чіткість роботи великих і важких воріт, забезпечуючи тим самим безпеку людей.

» Відкрити

Bk

Download PDF
Bk

800 - 1200 - 1800 - 2200кг
Ідеальне рішення для автоматизації приватних і промислових воріт. Широка гама продукції представлена 9 моделями, розробленими з урахуванням підвищеної інтенсивності використання приводів, у тому числі на відкотних воротах великих розмірів.
~230-400В, трифазне живлення.

» Відкрити