Автоматика розкривних воріт

Автоматика для розкривних воріт зі стулкою воріт від 1,6 до 8 метрів.

Автоматика розкривних воріт

Автоматика для розкривних воріт

Автоматичні ворота з розкривними стулками залишаються самими популярними воротами в Росії. Обумовлене це простотою конструкції розкривних воріт і тим фактом, що автоматика для воріт CAME може бути змонтована на раніше встановлені розкривні ворота. Найбільшою популярністю для автоматизації воріт користуються приводи лінійного типу. Надійність конструкції цього типу приводів перевірена часом. Зараз CAME пропонує нове покоління автоматики для розкривних воріт.

Frog-J

Download PDF
Frog-J

стулка від 1.8м
Frog-J - це привід для воріт зі стулками шириною до 1,8м, що працює від 24В та призначений для підземної установки. По праву визнано однією із самих надійних і безпечних електромеханічних систем.

» Відкрити

Amico

Download PDF
Amico

стулка до 2,2м
Електромеханічний привід Аmico, що відрізняється неповторною елегантністю та плавністю ліній, призначений для автоматизації розкривних воріт зі стулками шириною до 2,2м. Аmico - це синонім стовідсоткової надійності. Новинка - версія приводу з живленням від 230В.

» Відкрити

Flex

Download PDF
Flex

стулка від 1.6м
Flex - це автоматика для невеликих розкривних воріт і хвірток, що потребує мінімального установочного простору та здатна розміститися впритул до стіни або огородження. Flex - це ідеальне рішення для управління пішохідними хвіртками в приватному та громадському житлових секторах.

» Відкрити

Ferni

Download PDF
Ferni

стулка від 4.0м
Ferni — це спеціальна автоматика, розроблена для розкривних воріт великих розмірів. Завдяки особливому передавальному важелю Ferni забезпечує рівномірне, плавне та безпечне управління розкривними воротами.

» Відкрити

Fast

Download PDF
Fast

стулка від 2.3м
Fast входить в інноваційну серію автоматики для розкривних воріт. Цей потужний і багатофункціональний привід був спеціально розроблений для застосування на великих і середніх опорах, розмір яких виключає можливість установки інших систем.

» Відкрити

Ati

Download PDF
Ati

2 версії: стулка від 3м, від 5м
Електромеханічний привід для розкривних воріт середніх і великих розмірів. Потужний і універсальний, Ati має всі відмітні ознаки виробів Came. Привід здатний працювати з високою інтенсивністю, характерною для промислового застосування.

» Відкрити

Krono

Download PDF
Krono

2 версії: стулка від 3м, від 5м
Ідеальне рішення для елітних розкривних воріт з кутого заліза. Krono простий в установці, не псує зовнішній вигляд огородження та не вимагає зміни конструкції воріт.
Живляча напруга ~230В.

» Відкрити

Frog

Download PDF
Frog

стулка від 3.5м
Являє собою синтез проектної філософії та творчого натхнення Came, що знайшли своє застосування в системах розкривних воріт. Надзвичайно міцний і практично непомітний привід прекрасно вписується в архітектурний ансамбль і чудово підлаштовується під будь-який тип воріт, у тому числі, громадського користування.

» Відкрити

Superfrog

Download PDF
Superfrog

стулка від 8м
Super Frog - це електромеханічний привід для підземної установки, розроблений і виготовлений компанією Came для автоматизації великих і важких розкривних воріт.

» Відкрити

Axo

Download PDF
Axo

2 версії: стулка від 3м, від 7м
Новий електромеханічний привід Ахо, призначений для автоматизації розкривних воріт зі стулками великих розмірів. 2 версії приводу працюють від 24В та від ~230В.

» Відкрити