Автоматичні шлагбауми

Автоматичні шлагбауми для перекриття проїзду від 2,5 до 12 метрів

Автоматичні шлагбауми

Шлагбауми CAME

Автоматичні шлагбауми Came представлені моделями з довжиною стріли 2,5 - 12м. Автоматичні шлагбауми Came Gard з можливістю інтенсивного використання є кращим вибором для обмеження в'їзду на приватні, громадські та виробничі паркування. Шлагбауми легко встановлюються, поставляються із широкою гамою аксесуарів: стрілами різного перетину, лампами та освітлювальною арматурою, опорами, пристроями безпеки. Шлагбауми Came Gard відповідають найсучаснішим вимогам, що виставляються до професійного устаткування для закриття проїзду.

Gard

Download PDF
Gard

Шлагбауми для перекриття проїзду 2,5 і 4м
Швидкодіючі автоматичні шлагбауми є ідеальним рішенням, коли потрібно контролювати проїзд. Шлагбауми виготовляються з 230В та 24В моторами, корпуси - зі спеціальної сталі INOX (стійкої до іржі). Ідеально підходять для роботи в складних кліматичних умовах з високою інтенсивністю роботи.

» Відкрити

Gard 4

Download PDF
Gard 4

Шлагбауми для перекриття проїзду до 3,75м
Швидкодіючі автоматичні шлагбауми нового покоління з інноваційним дизайном і інтегрованими функціями безпеки є доповненням до лінії шлагбаумів Came Gard. Гумовий профіль забезпечує додаткову безпеку, а стріла круглого перетину зменшує парусність. Шлагбаум одержав широке поширення в Росії завдяки високій надійності, простоті управління та обслуговування.

» Відкрити

Gard 8

Download PDF
Gard 8

Шлагбауми для перекриття проїзду до 7,6м
Потужний привід, універсальна тумба та простота настроювання GARD 8, дозволяють установлювати стріли довжиною від 2 до 8м. Шлагбауми цієї серії незамінні на об'єктах із частим переплануванням і перебудовою території (будівництва, стоянки, склади і т.п.). Доступні версії з живленням від 24В та ~230В.

» Відкрити

Gard G3750, G6500

Download PDF
Gard G3750, G6500

ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ НАДІЙНІСТЬ GARD + ІНОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ GARD4 = НОВИЙ ШЛАГБАУМ GARD G3750

» Відкрити

Gard 12

Download PDF
Gard 12

Шлагбауми для перекриття проїзду до 12м
Моделі Gard 12 з довжиною стріли до 12м застосовуються для обмеження руху в промислових зонах з інтенсивним рухом. Шлагбауми зі збільшеною довжиною стріли спеціально розроблені для забезпечення надійності та простоти експлуатації в тяжких умовах. Двигуни з низькою напругою живлення (24В), додаткова надійність конструкції роблять дані моделі шлагбаумів кращим рішенням для закриття широких проїздів.

» Відкрити