Про CAME Group

CAME — це світ, який постійно розвивається і прямує вперед, але не забуває про свої традиції. Ми пишаємося тим, що наш досвід допомагає підвищити комфорт і рівень життя наших клієнтів.

Потенціал нашої компанії

У складному сучасному світі, в умовах глобалізації, СAME не шукає компромісів на шляху до успіху. Щоденна, протягом 45-ти років, робота CAME над вдосконаленням і випробуванням технологічних інновацій досягла високого рівня майстерності. Кожен день ми робимо все можливе, щоб зробити світ краще, підвищити якість життя та приділяємо увагу:
  • інноваціям та ідеям;
  • комфорту та безпеці;
  • надійності та прозорості відносин;
  • удосконаленню технологій;
  • реалізації всіх амбіційних цілей;
  • випередження майбутнього, не забуваючи про минуле.
На сьогодні до Групи CAME, очолюваної холдинговою компанією, входять п’ять виробничих підприємств — CAME Cancelli Automatici, Urbaco, GO, BPT, PARKARE), а також компанія з надання сервісних послуг — Came Service.
Came Cancelli Automatici
Came Cancelli Automatici проектує, виготовляє та продає автоматичні системи найвищої якості для дому, офісу та промисловості, такі як приводи для всіх типів воріт, шлагбауми, паркувальні та ланцюгові бар’єри, автоматичні двері, системи контролю доступу та платного паркінгу.
Urbaco
Компанія URBACO розробляє та виготовляє автоматичні блокатори, призначені для покращення контролю над міським простором. До асортименту URBACO входять стаціонарні та знімні блокатори та новітні розподільчірозділові блоки. А також системи з підвищеним рівнем безпеки High Security та рішення для оформлення міського простору (вуличні меблі тощо).
BPT
Всесвітньо відома компанія-виробник систем відеодомофонів, охоронної сигналізації та обладнання для диспетчеризації й керування будинком, а також контролю та регулювання мікроклімату.
GO
Нещодавнє придбання САМЕ — компанія GO — виробник комплектуючих для виробництва секційних гаражних та промислових воріт. Віднедавна компанія GO виробляє повністю готові секційні гаражні та промислові ворота всіх типів.
Came Сервіс і технічна підтримка
CAME завжди відрізнялася уважним ставленням до деталей та турботою про своїх клієнтів. Сьогодні ми можемо запропонувати повну технічну підтримку як користувачам, так і тим, хто встановлює обладнання CAME.
World

Представництва та дистриб'ютори в усьому світі

Сьогодні CAME здійснює продаж автоматики через розгалужену структуру представництв, що складається з філіалів і більше 350 дистриб’юторів, які працюють у всьому світі.

Італія

Came Cancelli Automatici - Тревізо
Came Sud - Неаполь
Came Service - Тревізо

Франція

Came France - Париж
Came Automatismes - Марсель
Urbaco - Entraigues

Німеччина

Came GmbH Seefeld - Берлін
Came GmbH - Штутгарт

Великобританія

Came United Kingdom - Ноттінгем

Іспания

Came Automatismos - Мадрид
Came Automatismos Catalunya - Барселона

Росія

Came Cancelli Automatici - Москва

ОАЕ

Came Middle East - Дубаї

США

Came Americas Automation LLC - Майамі

Португалія

Paf Came - Лісабон

Бельгія

Came Belgium

Україна

Came Ukraine — Київ

World

Urbaco, автоматичні блокатори

Urbaco - світовий лідер на ринку керуючих систем контролю доступу на основі автоматичних блокаторів - сучасного інноваційного рішення, підтвердженого міжнародним сертифікатом якості ІСО 9001