Якість CAME

Інтегрована система якості та захисту навколишнього середовища

Поддержка дилеров и покупателей автоматики для ворот, шлагбаумов, парковок, турникетов и автоматики контроля доступа

Політика якості та екології

Рада директорів CAME Cancelli Automatici Spa вважає, що якість роботи та безпека продукції, технологічні інновації, а також охорона навколишнього середовища є основними цінностями, що дозволяють CAME підтримувати конкурентоспроможність на ринку, зберігаючи лідируючі позиції, як на національному, так і на міжнародному рівні. Кадрові, технологічні, організаційні та фінансові ресурси - усе це спрямоване на забезпечення дотримання наступних стандартів якості розробки, виробництва та продажу продукції:

One

Легше попередити, чим виправити...

CAME проводить детальне вивчення своїх виробничих процесів і періодично вдосконалює їх. Це дозволяє компанії завжди бути впевненій в тому, що вся продукція завжди відповідає нормам і стандартам якості.

Two

Повага до якості та екологічних норм

Came зобов'язується додержуватися своїх цілей, тільки дотримуючись правових норм щодо якості продукції та захисту навколишнього середовища.

Three

Постійно удосконалюватися

CAME постійно підвищує ефективність своїх виробничих процесів і менеджменту за рахунок нових технологій з метою максимального задоволення потреб ринку продуктами та послугами компанії. 

Four

Спілкування, консультації та співучасть

CAME зобов'язується поширювати свою політику та привертати увагу своїх співробітників до усвідомлення важливості охорони навколишнього середовища та питань якості, за рахунок використання відповідних навчальних програм і заходів.

TUV

CAME розробляє та виготовляє автоматику для воріт, шлагбауми, паркування та автоматику контролю доступу на власній інженерно-виробничій базі в Італії.

Якість процесів управління CAME підтверджено сертифікатом ISO 9001:2000. Раціональне використання навколишнього середовища підтверджено сертифікатом ISO 14001.

Більше 30 років досвіду виробництва автоматики забезпечили найвищу якість продукції CAME. Підтримка високих стандартів якості є складним обов'язком. Коли мова йде про якість, очевидно, що якість забезпечується на кожному етапі виробництва: чи є це етап розробки, який охоплює інженерів, дизайнерів, фахівців і техніків, або на етапі покупки сировини та матеріалів, на етапі виробництва, при постійному та строгому контролі над якістю готової продукції. Ці високі стандарти дозволили CAME досягтися визнання мільйонів користувачів і фахівців, нагород і сертифікатів від міжнародних організацій.

CAME Cancelli Automatici використовує комплексну систему управління якістю UNI EN ISO 9001:2000, і систему екологічного менеджменту UNI EN ISO 14001:1996.